poniedziałek, 3 lutego 2014

Sprawa jest następująca :)

Sprawa jest następująca :)

Chciałabym przeprosić wszystkie dzielne Panie biorące udział w Projekcie Odchudź Mnie Na Blogu. Nie jest w stanie na chwile obecną poświęcić tematowi tyle czasu ile bym chciała – sprawy osobiste jednak zawsze biorą górę, zwłaszcza kiedy z dnia na dzień przyszłość maluje się w coraz ciekawszych barwach :)

Projekt trwa! Bez względu na to czy o nim piszę czy nie :) Razem z Panią Siostrą uparcie ćwiczymy na siłowni (po ok 80 min ) 10 razy w miesiącu, ja dodaję do tego min. 16h spacerów – kiedy tylko się da, oczywiście więcej :)

Tak więc drogie Panie, wybaczcie mój brak czasu. Ale malują się przede mną perspektywy pracy i nowego (lepszego oczywiście) mieszkania, a to chyba logiczne że traktuję te sprawy priorytetowo :)

Życzę wytrwałości Wam wszystkim i sobie samej :)

Odchudzanie

Jak schudnąć

Jak schudłam

4 komentarze:

 1. ja też bym chciała nowe, lepsze mieszkanko, własne najlepiej... no i pracę ;] ;]

  OdpowiedzUsuń
 2. Hej!:) Jestem nową blogerka ale bardzo chciałabym się dołączyć do Waszego projektu. Ale nie wiem czy nie jest za późno. Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Prawie wszystko zależy od odpowiedniej motywacji i wiedzy na temat odchudzania. Ja schudłam 10 kg w półtora miesiąca. Korzystam z tego poradnika, dzięki niemu wyglądam coraz lepiej

  http://goo.gl/Z4zMBu

  Życzę powodzenia :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Polecam wam wszystkim świetną metodę na schudniecie:
  https://www.bit.ly/1C5IcGW
  Dzięki niej schudłam już 19 kilogramów w niecałe 3 miesiące.

  OdpowiedzUsuń

Nie linkuj proszę do swojego bloga :) Każdy zainteresowany i tak go znajdzie :)