wtorek, 8 października 2013

No przestań, przecież jestem estetą! – czyli o mężczyznach :)

No przestań, przecież jestem estetą! – czyli o mężczyznach :)








Wracamy z zakupów, każde z nas niesie po 100 kg w reklamówkach, do domu mamy blisko, więc zamawianie taksówki to prawdziwa strata pieniędzy. Zagryzam zęby i idę przed siebie, trochę pod górkę.. no ale zawsze to jakieś dodatkowe ćwiczenie :) Pomijając zespół cieśni nadgarstka, wszystko jest ok! Po 20 krokach zaczynam skupiać się na oddechu bo jest naprawdę ciężko..

Zza zakrętu, jakieś 5 metrów przed nami, wychodzi kobieta, bez wątpienia ma piękne ciało. Pełna podziwu przyglądam się jej zgrabnym krokom i jestem pod naprawdę ogromnym wrażeniem, wprawdzie nie mam zielonego pojęcia jak wygląda z przodu.. ale to nie jest istotne.

Tak więc, idziemy zapatrzeni jak w obrazek i wcale mnie to nie dziwi. Dla mnie jest motywacją, dla osoby mi towarzyszącej.. co tu dużo mówić, mięsem. Mijamy pierwsze przejście dla pieszych, którym zawsze wracamy.. o dziwo dzisiaj mój luby chce przejść przez następne. Wprawdzie koszmarnie bolą mnie ręce, no ale.. niech sobie popatrzy :) Przecież sama to robię.

Jest mi ciężko, i nogi powoli zaczynają się uginać w kolanach, całe szczęście przed nami kolejne przejście i za chwilę będziemy w domu. Automatycznie zbliżam się do krawędzi chodnika, zupełnie niespodziewania pada hasło ' chodźmy dalej'.. Nie jestem zła na fakt, że przygląda się ładnej kobiecie, ale jestem wykończona i nie mam ochoty dźwigać 3 toreb pełnych wody przez następne 2 km tylko dla tego, że on chce popatrzyć. Co tu dużo mówić. Olałam zupełnie te słowa i przeszłam przez ulicę, oczywiście dogonił mnie i .. nastąpiła cisza.

Oj, chyba ktoś się obraził :D

Wchodzimy do domu, otwarcie mówię, że rozumiem jego zainteresowanie zmienianiem trasy, ale niestety wybrał bardzo zły moment, bo moje dłonie przypominają raczej 2 stare kotlety i 10 pogniecionych parówek. Poza tym jestem 24 cm niższa i jakby nie było jestem babką, noszenie zakupów zdecydowanie nie jest moim konikiem.

Zakupy rozpakowane, na tyłku wisi domowy dres, a kawa się parzy. Pada hasło, wiesz że jestem estetą....
hmmm..? estetą powiadasz?

esteta (fr. esthete z gr. aisthetés ‘odczuwający zmysłami’) osoba potrafiąca dostrzec, wyróżnić rzeczy piękne, wrażliwa na piękno; znawca piękna „

Zawsze szykując się do wyjścia, siedzę w kuchni. Więc jeszcze nie miałam okazji, tego dnia, przyjrzeć się w jakim stanie jest nasz jedyny pokój.. Zainteresowana jego definicją estety weszłam na zwiady :) Zastałam parę brudnych skarpet, na podłodze, spodnie które miały wylądować w koszu na brudy leżały na mojej poduszce, na biurku znajdowały się 3 brudne szklanki, 2 papierki po Grześkach, 1 ogryzek i klawiatura zawalona łupinami orzechów. Pod ścianą walały się lotki, które odbiły się od tarczy, a dywanik niesfornie zwinięty przy łóżku, nie pozwalał do końca otworzyć drzwi... 

Zdecydowanie, nie był to PIĘKNY widok :)


Tak więc, Panowie ( jeżeli któryś z was to czyta)..
esteta powiadasz? … najgłupszy pomysł na jaki mogłeś wpaść!


Dlaczego faceci oglądają się za innymi

czy to prawda że mężczyźni są estetami

kim jest esteta

kto to esteta

esteta definicja




Elektroniczna pigułka na odchudzanie.. czego to ludzie nie wymyślą!

Skuteczne tabletki na odchudzanie, czyli święty graal leniwych grubasków. Suplement, który pomoże schudnąć bez ćwiczeń.. 


Do tej pory było to nieosiągalne, a jednak! Pojawiła się Abiliti, czyli elektroniczna pigułka, którą skutecznie zastąpi operacje zmniejszania żołądka. Opracowana przez firmę Interspace jest wyposażona w mikroprocesor, który zajmuje się stymulowaniem nerwu błędnego, do wywoływania uczucia sytości nawet po najmniejszym posiłku. Podobnie jak przy zmniejszaniu żołądka, wpływa ona na zmniejszenie ilości spożywanych kalorii, a przez to wpływa na spadek masy ciała.
 
Jej skuteczność została potwierdzona na grupie 65 osób, którym została wszczepiona. Po 12 miesiącach, osoby testujące jej działanie stracił średnio 22% wagi, u niektórych wskaźnik ten osiągnął nawet 38%.

Tabletka odchudzająca Abiliti jest dostępna w sprzedaży w krajach takich jak Niemc, Hiszpania, Anglia i Stany Zjednoczone. Jej cena to ok 21.000 dolarów! 

 

skuteczne tabletki na odchudzanie

Abiliti tabletka na odchudzanie

tabletka odchudzająca