wtorek, 29 października 2013

Jak chcemy widzieć siebie? Jak chcą widzieć nas?


Czego oczekujemy od siebie..

Czego oczekują od nas ..

 Jakie chcą być kobiety? 

Jakich kobiet chcą mężczyźni .. i chłopcy :)Wprawdzie nie mam ostatnio specjalnie czasu na skupianie się nad kg czy cm, ale za to sporo spaceruję.  I  jak zawsze na świeżym powietrzu.. dużo myślę :)

Zastanawiałam się nad tym, czego od siebie oczekuję, jaka chciałabym być i co chciałbym sobą reprezentować.  Tak więc mam lat 25, mówiąc przedszkolnie 25 i pół, cenię sobie komfort.. w każdej sferze życia, ale przede wszystkim w garderobie. Standardowe dżinsy i luźna koszula w kratę, podejrzewam że każda z nas posiada przynajmniej jeden taki zestaw. Nie lubię martwić się o to czy moje boczki wypłyną kiedy usiądę na krześle i czy mój wałek pojawi się pod obcisłą bluzką.


Ale od kilku miesięcy – bardzo powoli - staram się co nieco zmienić w mojej garderobie, myślę że to już ten wiek, kiedy zaczynam bardziej doceniać możliwości klasycznych, stylowych i szykownych koszul, sweterków i żakietów. Chociaż moja sytuacja w ogóle nie wymaga ode mnie  „strojenia się” – jak lubią to nazywać mężczyźni ( ale o tym później), to myślę, że  gdzieś podświadomie chcę być jedną z tych kobiet których styl wręcz krzyczy „ patrz na mnie!  Jestem kobietą!” Z resztą, która z nas nie chce? :)


I tutaj zaczęły się schody..


Myślę, że każda kobieta która słyszy „styl, szyk, elegancja, seks” kreuje w swojej głowie obraz … nie będę się rozpisywała, mniej lub bardziej podobny do tego:
Co się dzieje kiedy takie same słowa słyszy mężczyzna ?


Hmmm.. z mojej obserwacji wynika, że jest to kwestią wieku. Pan po 30 będzie może myślał o lateksie i innych dziwnych rzeczach . .   ale widząc Panią z obrazka wyżej na pewno będzie pod wrażeniem i pomyśli, że chciałby pokazywać się u boku takiej właśnie kobiety.

A jaki obrazek pojawia się w głowie Pana po 20 ?


Ano taki…
Oczywiście mówię tutaj tylko o tych Panach z których znam :) No może nie wszystkich.. ale większości.


Oto kilka odpowiedzi, od Panów … odpowiedzi na pytanie ‘ Jak powinna ubierać się kobieta?'

       1)     „moim zdaniem powinny sie ubierać skąpie i seksownie ale tez wygodnie i nosić          
               jak  najwięcej krótkich spódniczek jeśli jesteś zgrabna”
             2)  „lubie jak nosi obcisłe na tyłku spodnie lub dżinsy i ma koszulkę uwydatniającą talie i  
                    żeby odsłonić troche tyłek bo to jest u kobiet najpiękniejsze”
      3)       „Muszę przyznać, że w stroju Ewy najbardziej Wam do twarzy;)” 
4)      „ja powiem szczerze nie lubię zbytniego epatowania seksem. Oczywiście miło jest gdy kobieta ma spódnicę i ładne ciuchy.Ale bez dekoltów do pępka i miniówy do pasa. czasem to co zakryte, jest tajemnicą i podnieca bardziej. i w zachowaniu też potrzebna jest mieszanka. Zimna zakonnica odstrasza jak i wamp.” 
5)      „Ubiór nie ma tutaj za wiele do gadania, bo dziewczyna mająca tę iskrę w oczach "postawi" faceta jednym spojrzeniem i jednym gestem nawet jak będzie w powyciąganym dresie.....”Może się mylę, ale odnoszę dziwne wrażenie że różnica w odpowiedziach jest kwestią różnicy wieku :)Podsumowując albo mam pecha i otaczają mnie sami niedojrzali chłopcy, albo…Nieeeeee.. po prostu mam pecha :)jakie powinny być kobiety

co powinna ubierać kobieta

co powinna nosić kobieta

jakich kobiet chcą faceci

jakie chcą być kobiety

Odchudzanie

Jak schudnąć

Jak schudłam