piątek, 10 stycznia 2014

Projekt - Odchudź Mnie Na Blogu! - WYZWANIE!

Projekt - Odchudź Mnie Na Blogu! - WYZWANIE!


Zarówno pod poprzednim wpisem jak i na maila, otrzymałam informację że chętnych do wzięcia udziału w projekcie jest więcej.. a to wspaniała wiadomość :)


Wszystkich zainteresowanych proszę o wiadomość (omisfito@gmail.com) ile ważycie, jakie macie obwody, mogą być zdjęcia – siebie, zakupów, dań.. wszystkiego co z projektem związane :) Jeżeli nie macie wagi, to nic … podeślijcie mi wymiary. A ja raz na 2 tygodnie będę robiła tabelkę postępów :) dzien 1-7-14. Czyli wymiary/waga 1 dnia, 7 dnia i 14 dnia.

Plan jest taki.. w kwietniu zrobić galerię naszych przemian :)
Właśnie zakupiłam sobie notesik żeby się w tym nie pogubić :)

Powodzenia! A lada chwila pojawią się przykładowe dania i przekąski!

DrSlym - rozdanie - 2 buteleczka :)

Kolejna wycieczka na pocztę :) Do autorki leci buteleczka DrSlym :)


"Wydaje mi się, że wystarczyłoby gdybym powiedziała że jestem pełnoetatową mamą. Ale postaram się napisać coś więcej. Urlop macierzyński trwa, a z nim przybywa mi kilogramów! Dzidziusiek musi jeść częściej niż dorosły, a wiesz jak to jest kiedy się cały dzień stoi przy garach, jedzenie pachnie i uśmiecha się, niby nie jestem głodna ale łyżeczka tutaj łyżeczka tam, odrobina na spróbowanie,a tyłek rośnie :( Jestem gotowa kupić każdy specyfik, który zmniejszy mój apetyt, nie ważne czy o cały talerz czy o kilka łyżeczek. Niestety jest tego tak wiele, że wolałabym najpierw spróbować zanim zainwestuję setki złotych w coś co nie działa."