czwartek, 26 września 2013

Gdyby życie było takie piękne :)

odchudzanie

jak schudnąć

na odchudzanie

schudłam

Spodenki neoprenowe

Spodenki neoprenowe - czy działają?

Od 22 września jestem na etapie II orbitrekowego wyzwania, jak na razie wpisy w dzienniczku są następujące:

22.09 – 30 min
23.09 – 40 min
24.09 – 40 min
25.09 – 45 min

Wczoraj postanowiłam zakupić spodenki neoprenowe. Do tego zakupu skłoniła mnie lektura składającego się z 14 stron tematu na forum o orbitrekach. Uważam, że fora dla zapaleńców są jednak bardziej wiarygodnym źródłem informacji. Tam wszyscy są zadowoleni z efektów ćwiczeń w neoprenie, natomiast  na innych portalach opinie są bardzo podzielone. 
 
Czytając wpisy wielkich fanów orbitreka, mam pewność że przetestowali oni działanie takiego wdzianka właśnie na takim sprzęcie. Za to wyczytując historie z diety pl itp. nie mam pewności czy ktoś w ogóle w nich ćwiczył, czy może ćwiczył raz w tygodniu i czekał na cud..A może była to osoba bardzo szczupła, która po prostu nie miała czego ‘wytapiać’ :)

Wiem, że ludzie często kupują takie spodenki i pasy neoprenowe ponieważ sprzedawcy gwarantują ‘spalanie tkanki tłuszczowej’ nawet podczas zmywania garów! Ja oczywiście w taki cuda nie wierzę! Gdyby tak było, wszystkie chodziłybyśmy po wybiegach :)

Takie spodenki na pewno redukują skórkę pomarańczową (+) za samo to, myślę że warto je kupić. A jeżeli wspomogą trochę spalanie tłuszczu to będę po prostu zachwycona :)  Kupiłam wersję krótszą niż zamierzałam, ze względu na cenę. Sprawdzę jak to działa i wtedy zdecyduję czy warto kupić  takie spodenki, które zaczynają się pod biustem a kończą na kostkach… toż to kombinezon :P

W każdym razie, skoro ćwiczę regularnie to dlaczego miałabym ich nie wypróbować?
Z resztą, zakończę wyzwanie i opiszę efekty. Jeżeli będą zadowalające to na pewno nie wytrzymam i podzielę z Wami, taką informacją wcześniej :)

spodenki neoprenowe długie

pas neprenowy

opinie

efekty przed i po

orbitrek w pasie neoprenowym spdenkach neoprenowych