wtorek, 22 października 2013

Skąd ten szał na tzw. Błonnik Witalny?

Skąd ten szał na tzw. Błonnik Witalny?

 Co to jest Błonnik Witalny? 
Przetrzepując internet w poszukiwaniu specyfików wspomagających odchudzanie, na pewno natrafimy na Błonnik Witalny. Będzie on opisany jako magiczny środek dzięki któremu Pan Gienek , kierowca tira  stracił 10 kg zupełnie bez wysiłku, a Pani Krysia, lat 60 wróciła do figury 18 latki, Pani Marysia ma piękną cerę, a Pani Lucyna nagle pozbyła się zmarszczek!

Natkniemy się na niego w reklamach, mniej lub bardziej sponsorowanych postach na wszystkich forach dotyczących odżywiania oraz w milionach wydań na allegro.Czym jest ów magiczny środek wspomagający odchudzanie poprzez oczyszczanie organizmu?Głównie mieszanką dwóch składników :

  1. Nasienia Babki Płesznik
  2. Łupiny Babki Jajowatej


Zamieszczam link do jednego z poprzednich wpisów dotyczących błonnika.Ale skupmy się na Błonniku Witalnym...Sekret Błonnika

Błonnik Witalny to specjalne połączenie Babki Płesznik i łupin Babki Jajowatej przygotowane pod okiem specjalistów od dietetyki, zielarzy oraz wieloletniego praktyka - Andrzeja Prokopiuka.

Zespół ten skomponował skuteczny preparat, który bije rekordy popularności. Ta magiczna porcja ziaren działa na osoby w każdym wieku. „Czyli oczywista oczywistość ujęta w piękne słowa..: "sekret, specjalne połączanie, specjaliści, dietetyk, zielarz, praktyk, skuteczny preparat, bije rekordy, magiczna porcja ziaren”...Nie wątpię w działanie tej mieszanki, bo sama stosowałam zioła wchodzące w jej skład, zarówno osobno jak i razem. Chociaż poddałabym dyskusji kwestię utraty 5 kg w tydzień, ale przymrużę na to oko.. każdy preparat odchudzający reklamuje się w ten sposób.A jak wygląda sprawa ceny?Mały błonnik -180 g - kosztuje 79 zł

Duży błonnik – 360 g – kosztuje 127 złMiałam ostatnio okazję przyjrzeć się takiej mieszance i... mój wniosek jest następujący..

zwyczajna mieszanka ziół pół na pół..Za 37 zł jestem w stanie zrobić sobie 400 g MAGICZNEGO BŁONNIKA WITALNEGO..


Trzeba im przyznać mają niezłą przebitkę :DTak więc, jeżeli ktoś zastanawiał się kiedyś.. jak to działa? Czy warto spróbować? Albo po prostu był ciekawy co to w ogóle jest.. to polecam przejść się do apteki/zielarni kupić łupinę babki jajowatej ( np. 200g) do tego dwa opakowania babki płesznik (2x100g). Pomieszać to i wcinać zgodnie z zaleceniami.. tym sposobem za 37 zł mamy produkt wart ok 141 zł :)


Błonnik Witalny 

Jak zrobić Błonnik witalny

Co to jest błonnik witalny

błonnik witalny cena

opinie

efekty 

Odchudzanie

Jak schudnąć

Jak schudłam