sobota, 18 stycznia 2014

Odchudź Mnie Na Blogu – Postępy Pani Siostry + barszcz biały bez mięsa :)Na start będzie barszczyk biały w wykonaniu bez mięsa :)

Barszcz biały:
3 ziemniaki
3 marchewki
2 pietruszki
kawałek selera
kawałek pora
mała opalona cebulka
pietruszka zielona
1 torebka barszczu białego Winiary
2 kostki warzywne
pieprz

Warzywka obieramy, cebulkę opalamy na palniku. Siekamy zieloną pietruszkę. Wszystko (poza cebulą i porem) kroimy w kosteczkę i do gara. Wrzucamy dwie kostki warzywne, przyprawiamy pieprzem. Por kroimy na trzy kawałki. Zalewamy wodą i gotujemy. Po zagotowaniu dodajemy opaloną cebulkę. Po 15 min dosypujemy barszcz biały z Winiar.i natkę pietruszki Gotujemy, aż warzywka zmiękną ok. 30 min. I zupka gotowa. Gar oczywiście dla całej rodziny na 2 dni. Osobiście nie gotuję jednodniowo, bo przy pracy, dziecku i licznych obowiązkach szkoda czasu na stanie w kuchni każdego dnia.

POSTĘPY :

 

Waga: 86,1 kg (bez zmian)

Obwód w pępku: ze 105 cm na 102 cm (3 cm w dół)
Biodra: ze 106 cm na 104 cm


Niestety dokładniejsze pomiary wykonała dopiero teraz :) Więc musimy sobie z tym na razie radzić, dokładniejsze (udo, pod biustem, talia) będą do porównania za niecałe 2 tyg. W każdym razie, jestem z niej dumna :)

W przypadku kobiet waga nie jest wyznacznikiem zmian, nasze cykle lubią przekłamywać to co pokazuje skala, ale centymetr.. ten jest jak najbardziej wiarygodny :)

W związku z tym, że idzie jej całkiem nieźle wybieramy się dzisiaj siłownie!
Także tego no... :) Spadam bo za godzinkę otwierają!