wtorek, 8 października 2013

Elektroniczna pigułka na odchudzanie.. czego to ludzie nie wymyślą!

Skuteczne tabletki na odchudzanie, czyli święty graal leniwych grubasków. Suplement, który pomoże schudnąć bez ćwiczeń.. 


Do tej pory było to nieosiągalne, a jednak! Pojawiła się Abiliti, czyli elektroniczna pigułka, którą skutecznie zastąpi operacje zmniejszania żołądka. Opracowana przez firmę Interspace jest wyposażona w mikroprocesor, który zajmuje się stymulowaniem nerwu błędnego, do wywoływania uczucia sytości nawet po najmniejszym posiłku. Podobnie jak przy zmniejszaniu żołądka, wpływa ona na zmniejszenie ilości spożywanych kalorii, a przez to wpływa na spadek masy ciała.
 
Jej skuteczność została potwierdzona na grupie 65 osób, którym została wszczepiona. Po 12 miesiącach, osoby testujące jej działanie stracił średnio 22% wagi, u niektórych wskaźnik ten osiągnął nawet 38%.

Tabletka odchudzająca Abiliti jest dostępna w sprzedaży w krajach takich jak Niemc, Hiszpania, Anglia i Stany Zjednoczone. Jej cena to ok 21.000 dolarów! 

 

skuteczne tabletki na odchudzanie

Abiliti tabletka na odchudzanie

tabletka odchudzająca

 

2 komentarze:

 1. Cóż, zadziałać odchudzająco może chyba tylko w takim wypadku, gdy rzeczywistym problemem jest ilość spożywanego pokarmu oraz jego kiepska jakość albo kompulsywne jedzenie, czy inne przyczyny nadwagi związane przede wszystkim z podłożem psychicznym nadmiaru jedzenia. Tu zadziała śpiewająco, ale jakim kosztem?
  Ale długofalowe rozwiązanie? Nie sądzę. Wystarczy zapoznać się ze skutkami różnych zabiegów zmniejszania żołądka - do końca życia suplementacja, konieczność dbania o jakość jedzenia bo inaczej długoterminowo taki zabieg jest wyniszczający dla organizmu. Brak mikro i makroelementów są bardziej zabójcze dla naszego zdrowia niż otyłość.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się w 100%.. ale nigdy nie mogę wyjść z podziwu, czego ludzie nie zrobią żeby schudnąć bez wysiłku.

   Usuń

Nie linkuj proszę do swojego bloga :) Każdy zainteresowany i tak go znajdzie :)