czwartek, 5 grudnia 2013

Ogłoszenia + próbki do rozdania :)

Ogłoszenia + próbki do rozdania :)


Pisałam wczoraj, że nie mam już orbitreka i jestem na etapie zastanawiania się... jaka inna forma ruchu będzie mi odpowiadała – bo jestem w tej kwestii bardzo wybredna :D Wiem, że może to trochę potrwać, ale -całe szczęście- będę miała dla nas wszystkich inne zajęcie:)

Otóż dowiedziałam się, że otrzymam do wypróbowania pewien specyfik wspomagający odchudzanie, będę prowadziła jego 'test na żywo'.. codziennie postaram się opisać moje odczucia związane z jego stosowaniem. Nie wiem jeszcze dokładnie na ile czasu wystarczy mi otrzymana porcja, ale to wyjdzie w praniu.

Natomiast, będę miała dla Was do rozdania próbki owego preparatu :)
Myślę, że to bardzo ciekawa propozycja ponieważ niewielu producentów takich wspomagaczy jest w stanie zaproponować darmową próbkę. Dlatego też podjęłam się jego testu, pragnąc jednocześnie Wam zaproponować małe co nieco :)

Wszystkie zainteresowanie Panie, a może też Panów jeżeli tacy tutaj zaglądają - zapraszam do obserwowania bloga, ponieważ próbeczki zostaną rozdane moim czytelnikom ( taka umowa :P).
Nie wiem jeszcze dokładnie ile ich dostanę, mam nadzieję że wystarczy dla kilku osób, zapraszam do obserwowania, wpis o otrzymaniu przeze mnie próbek do rozdania na pewno pojawi się zanim rozpocznę kurację, tak abyśmy mogły razem sprawdzić czym 'to cudo' jest :)

 

Darmowe próbki

na odchudzanie

 

3 komentarze:

 1. zapowiada się ciekawie, czekam na więcej relacji :)

  OdpowiedzUsuń
 2. może próbka pozwoliła by mi się przekonać do tego typu produktów. chociaż wiadomo, że nie ma nic lepszego niż dobry trening i dieta :) czekam na kolejny post :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Cześć weź napisz do mnie ba buddysta2010@gmail.com bądź na Facebooku.
  Mam temat związany z promowaniem zdrowego naturalnego życia. Pozdrawiam, Karol

  OdpowiedzUsuń

Nie linkuj proszę do swojego bloga :) Każdy zainteresowany i tak go znajdzie :)