piątek, 16 września 2016

Rower - najlepsza inwestycja w dobre samopoczucie

Rower - najlepsza inwestycja w dobre samopoczucie

Zbliża się weekend, czas poświęcić sobie kilka chwil!
Moje niezadowolenie jest wielkie, ponieważ sama z roweru raczej nie skorzystam, mam naprawdę napęty grafik w ten weekend. Ale chciałabym zachęcić wszystkich posiadających rower, do dalszego korzystania z tego cudownego sprzętu.
Wiem...
wieczory za miastem są naprawdę zimne, a słońce zachodzi bardzo wcześnie.
Ale...
Wszystkim zwolennikom rowerów, którzy skracają swoje letnie trasy bo obawiają się jazdy "po ciemku" lub zupełnie rezygnują z tego sportu twierdząc, że nie da się jeździć po 18 polecam kilka dodatkowych odblasków i latarkę czołową, naprawdę zdają egzamin :)
Za zimno?

Opaska na czoło i uszy, grubsza bluza i cieplejsze spodnie w zupełności wystarczą :)jak schudłamodchudzanierowerczy można schudnąć na rowerzejazda na rowerze latarka na rower odblaski na rower

5 komentarzy:

 1. Świetny post!
  A w temacie zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej najlepsze efekty osiągnęłam jeżdżąc na rolkach. Nawet nie wiedziałam, że tyle można schudnąć w tak krótkim czasie. Cała relacja u mnie na blogu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam jeździć na rowerze! :)
  Pozdrawiam:*

  OdpowiedzUsuń
 3. Też niedawno zainwestowałam w rower i to nawet nie taki tani, ale na prawdę warto, szczególnie w mieście, ale off-roadowe wycieczki też uwielbiam :]


  dobry ginekolog łódź

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo lubię jeździć na rowerze. Czekam na wiosnę :)

  OdpowiedzUsuń

Nie linkuj proszę do swojego bloga :) Każdy zainteresowany i tak go znajdzie :)