sobota, 18 stycznia 2014

Odchudź Mnie Na Blogu – Postępy Pani Siostry + barszcz biały bez mięsa :)Na start będzie barszczyk biały w wykonaniu bez mięsa :)

Barszcz biały:
3 ziemniaki
3 marchewki
2 pietruszki
kawałek selera
kawałek pora
mała opalona cebulka
pietruszka zielona
1 torebka barszczu białego Winiary
2 kostki warzywne
pieprz

Warzywka obieramy, cebulkę opalamy na palniku. Siekamy zieloną pietruszkę. Wszystko (poza cebulą i porem) kroimy w kosteczkę i do gara. Wrzucamy dwie kostki warzywne, przyprawiamy pieprzem. Por kroimy na trzy kawałki. Zalewamy wodą i gotujemy. Po zagotowaniu dodajemy opaloną cebulkę. Po 15 min dosypujemy barszcz biały z Winiar.i natkę pietruszki Gotujemy, aż warzywka zmiękną ok. 30 min. I zupka gotowa. Gar oczywiście dla całej rodziny na 2 dni. Osobiście nie gotuję jednodniowo, bo przy pracy, dziecku i licznych obowiązkach szkoda czasu na stanie w kuchni każdego dnia.

POSTĘPY :

 

Waga: 86,1 kg (bez zmian)

Obwód w pępku: ze 105 cm na 102 cm (3 cm w dół)
Biodra: ze 106 cm na 104 cm


Niestety dokładniejsze pomiary wykonała dopiero teraz :) Więc musimy sobie z tym na razie radzić, dokładniejsze (udo, pod biustem, talia) będą do porównania za niecałe 2 tyg. W każdym razie, jestem z niej dumna :)

W przypadku kobiet waga nie jest wyznacznikiem zmian, nasze cykle lubią przekłamywać to co pokazuje skala, ale centymetr.. ten jest jak najbardziej wiarygodny :)

W związku z tym, że idzie jej całkiem nieźle wybieramy się dzisiaj siłownie!
Także tego no... :) Spadam bo za godzinkę otwierają!

6 komentarzy:

 1. Zdrowa dieta,dlaczego zupa z proszku??
  I zamieniłabym te pompowane wafle ryżowe na chleb pełnoziarnisty lub najlepiej na taki z własnego wypieku.

  OdpowiedzUsuń
 2. co do ziemniaków to starałbym je wykluczyć z diety. To duża porcja węglowodanów które tuczą. A do barszczu dodałbym jeszcze jajko. Powodzenia.

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajny przepis na barszczyk, jutro sobie taki przyrządzę. Życzę powodzenia w dalszych postępach i zapraszam, również na mojego bloga odchudzaniu, ćwiczeniach i motywacji do sportu.

  OdpowiedzUsuń
 4. ładny spadek w cm :) gratuluję ;*

  OdpowiedzUsuń
 5. Prawie wszystko zależy od odpowiedniej motywacji i wiedzy na temat odchudzania. Ja schudłam 10 kg w półtora miesiąca. Korzystam z tego poradnika, dzięki niemu wyglądam coraz lepiej

  http://goo.gl/Z4zMBu

  Życzę powodzenia :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Polecam wam wszystkim świetną metodę na schudniecie:
  https://www.bit.ly/1C5IcGW
  Dzięki niej schudłam już 19 kilogramów w niecałe 3 miesiące.

  OdpowiedzUsuń

Nie linkuj proszę do swojego bloga :) Każdy zainteresowany i tak go znajdzie :)